Hizmetlerimiz

Arge ve Ürün Geliştirme

urun-gelistirme
Yemin içeriği; hayvanın yaşına, cinsiyetine, üreme durumuna ve diğer özelliklerine en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Dünyadaki gelişmeler ve sektörden gelen geri dönüşler doğrultusunda en verimli ve sağlıklı içeriğe ulaşılmaktadır. Veterinerlik, Kimya Mühendisliği, Gıda Mühendisliği ve Biyoloji gibi farklı bilim dalının uzmanlarınca multidisipliner bir yaklaşımla her zaman en iyisi hedeflenmektedir.

Kalite Kontrol

kalite-kontrol
Alibey Yem, dünya ile eş zamanlı olarak Kalite Güvence Laboratuvarını devreye almıştır. Ürün ve hizmet güvenilirliği ISO Kalite belgeleriyle sertifikalandırılmıştır. Tarladan besiciye, tüm aşamalarda kontrol noktalarından alınan numuneler değerlendirilerek yüksek kalite garanti altına alınmaktadır.

Lojistik

lojistik

HER ŞEHRE, HER YETİŞTİRİCİYE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Anadolu’nun ortasında, bereketin merkezinde üretiyor, güzel ülkemizin dört bir yanına ulaşıyoruz. Kalitemizi ve güvenimizi, geçimini bu toprağın bereketinden sağlayan herkese ulaştırıyoruz. Müşterimiz talep ettiği takdirde en ekonomik koşullarla kapısına teslim ediyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler

satis-sonrasi

ÖNCESİNDE DE, SONRASINDA DA ALİBEY YANINIZDA!

Müşterilerimizi satış sonrasında da yalnız bırakmıyoruz. Ürünlerimizin kullanıldığı hayvanların sağlık ve gelişme durumlarını kontrol altında tutuyoruz. Periyodik ziyaretlerle ürünümüzün etkinliğini denetliyor ve yanlış uygulamaların önüne geçerek, hayvancılarımızı ekstra maliyetlerden koruyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

danismanlik-hizmetleri

YEM KONUSU, UZMANINDAN SORULUR…

Hayvancılık sektöründeki işletmelere, kullanmaları gereken yem türleri ve miktarları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca çiftlik yatırımı yapmayı planlayanlara yem kullanımı konusunda destek vermekte ve depolama, nakliye, maliyet gibi etkenleri değerlendirerek fizibilite çalışmaları yapmaktayız.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?